| AndreiTudose a întrebat:

De ce imi da eroarea Display driver stopped responding and has recovered. Display driver NVIDIA WINDOWS KERNEL MODE DRIVER VERSION 344.89 stopped responding and has successfully recovered. Se blocheaza mereu si nu ma lasa sa fac nimic. Tin sa mentio ez ca nu imi facea asta inainte. De cand i-am schimbat pasta termoconductoare imi face asa.

2 răspunsuri:
| xBlaise a răspuns:

Nu are treaba cu pasta de la procesor... verifica placa video sa nu aiba un contact imperfect (apasa pe ea sa o bagi in soclu) daca tot face asa du-te la un service cu pc-ul

| AndreiTudose explică (pentru xBlaise):

Pai am pus pasta pe procesorul placii video. Era veche pasta si am zis sa o schimb.