| LallyLana a întrebat:

De ce imi dispar melodiile din telefon? De cateva luni am observat ca nu mai am unele melodii si nu le-am sters eu, nu are virusi telefonul.Ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
| Caine1122 a răspuns:

Arr putea fi unn prieten care face misto... nu au cum sa dispara melodii in telefon numai daca nu e dela dupa vremea lu tataie unde la unele telefoane se intampla asta din cauza memoriei insuficiente

| LallyLana explică (pentru Caine1122):

Nu e nimeni ca nu las pe nimeni sa umble cu telefonul + ca memorie e destul de multa.