| strutzu69 a întrebat:

De ce imi frameaza calculatorul adica sacadeaza si se blocheaza dupa un timp, nu pot face absolut nimica si cand dau uninstal la driveru de la placa video imi merge ok! windows este proastapat pus + ca nu imi merg filme si jocurile, sursa este de 500w reali! ce sa fac?

4 răspunsuri:
| VanillaChocolatte a răspuns:

Instaleaza-ti alt windows si ai sa vezi ca o sa-ti mearga foarte bine!

| strutzu69 explică (pentru VanillaChocolatte):

Ok,dar ce windows sa mai pun ca am pus pack 2?

| VanillaChocolatte a răspuns (pentru strutzu69):

Daca ai Laptop... Windows 7 Ultimate. Daca ai calculator. Windows XP. Funda?

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Ba frate, ia incearca tu sa pui windows 7 Home Premium, eu pe asta il am si imi mergea foarte bine, acum imi merge cam rau findca am descarcat eu multe tampenii cu troja-uri si mai multe chestii, in schimb merge foarte bine.