| helenhelen a întrebat:

De ce imi merg sacadat filmele online cand ma conectez cu televizorul prin hdmi? Pe calculator merg bine,dar cand ma conectez cu tvul,merg sacadate atat pe tv cat si pe calculator,am incercat si cu tableta si se intampla acelasi lucru,specific ca tv ul e smart. Va multumesc, astept un raspuns daca ma poate cineva ajuta, specific ca a mers ok inainte, fara probleme, am schimbat hdmiul si problema persista, va multumesc.

2 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Cat de lung e cablul? placa video suporta rezolutia?

| helenhelen explică (pentru Zaygon):

3m,dar pana acum nu am avut nici o problema,am un an si jumatate de cand merg in aceeasi combinatie, am schimbat si cablul dar nimic schimbat, presupun ca daca pana acum placa suporta rezolutia, iar laptop ul are in an de camd l am cumparat si e un HP, multumesc.