| ElFenomeno a întrebat:

De ce imi merg videoclipurile de pe net,din calculator,jocurile flash in reluare? Placa video o am instalata( am avut-o si la celalalt pc, iar la acela mergea bine), Adobe flash player e instalat.Ce are pc? Ce program ii trebuie instalat?

4 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Instaleaza ultimul driver de la placa video
Toate cele bune

| AlinRemi a răspuns:

Incearca sa instalezi ultima versiune de la placa video, flash player, incearca sa il lasi 30 minute stins calculatorul, poate ti-au urcat gradele la procesor sau placa video, daca nu merge nici asa poti sa reinstalezi windows ul ( recomand 7 daca ai cel putin 2 gb ram ) sigur o sa mearga daca faci asta.

| nekmario a răspuns:

Nu ai antivirus sau nu i mai schimbat windowsul de mult timp

| ElFenomeno explică (pentru nekmario):

Unitatea este noua iar windowsul l-am instalat saptamana aceasta