| 20deCentimetriRecords a întrebat:

De ce imi merge foarte greu youtube?
de la un timp merge greu, iar pe laptop la fratele meu, care este mai slab decat PC merge perfect si in 1080p si la mine blocheaza si in 360p

FUNDA big grin

4 răspunsuri:
| georgedanielc a răspuns:

Ce browser folosesti? cred ca ai multe suplimente instalate, dezinstaleaza ce nu ai neaparat nevoie, vei vedea ca merge ca uns dupa aceea, ce windows folosesti? daca xp poti folosi acest link sati aduci internetu explorer la setarile normale
http://www.stealthsettings.com/......-ie-8.html

| 20deCentimetriRecords explică (pentru georgedanielc):

Pc meu e proaspat reformatat(deci nu exista suplimente) am instalat Adobe flash player 11 activex si Adobe shockvave 11...
cum am precizat si mai sus folosesc opera si mai rar chrome

| b889max a răspuns:

Conexiunea la internet foarte proasta! dai un test de viteza cand merge greu! si nu folosi internet explorer!

| 20deCentimetriRecords explică (pentru b889max):

Folosesc Opera si Chrome, conexiunea la internect este impecabila(RCS RDS)
100mb/s, downloadez cu 7mb/s, iar fratele meu are laptop, si merge prin wireles de la modem cu 56ms/s si lui ii merg si videourile in calitate HD 1080p