| T7uk a întrebat:

De ce imi merge netu greu? Dupa ce dau search de pe google stau cam 2-5 minute sa se incarce pagina si uneori se blocheaza calculatorul.

Răspuns Câştigător
| xLuenn a răspuns:

Nu-i adevarat liviuhappyCand ai cumparat calculatorul si te-ai abonat la retea,ti s-a dat un cod,acel cod trebuie sa il stii doar tu,daca altcineva il are si il stie si este un acelasi timp conectat netul tau va merge foarte incet pentru ca viteza ta o sa fie data lui sau invers, viteza lui o sa fie data tie sau, sunt prea multe persoane conectate la internet in acel moment.Succes!happy

| T7uk explică (pentru xLuenn):

Am si stick si la fel de greu merge

| T7uk explică (pentru xLuenn):

Dupa cateva zile am schimbat antivirusul happy si m-a atentionat cu 3 atacuri de tip flooding si IP-ul pc-ului.Deci acest raspuns dat de tine a fost adevarat?happy

5 răspunsuri:
| RaZvYtHeMaFiA a răspuns:

Poate ca ai virusi in calculator. Iati un antivirus eu iti recomand Norton 360.Sau daca nu merge nici cu asta Reinstaleaza windowsu.