| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi merge videoclipurile de pe youtube si facebook in reluare? a inceput sa ma enerveze.nu stiu ce ar putea fisadsadsad: funda cine ma ajuta:*

Răspuns Câştigător
| DeejayAndr3y a răspuns:

Te ajut eu :

1: Ai memorie plina(mai sterge ceva din D)
2: Ai probleme cu netul
3: Da-i un restart la calculator si sterge ceva din D ca e full cred...

5 răspunsuri:
| Loser8299 a răspuns:

Esti un/o analfabet/a.asta e problema(parerea mea)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai memoria calculatorului plina.Mai sterge ceva programe care nu te mai ajuta si videoclipurile vor rula normal
Fundita?

| Allex_9984 a răspuns:

Daca calculatorul ti se misca bine in general, inseamna ca ai probleme cu internetul, iti merge greu! Suna la ei ca sa iti rezolve problea cu internetul!

| corbanionut a răspuns:

Ok,am si eu aceiasi problema, pc.imi merge perfect,, in afara de youtube...am incercat multe drivere compatibile cu placa mea,, memorie am destule in partitia [d] si [e] Am mai incercat si cu toate versiunile de Flash Player dar nimic. problema persista enervant?