| Junior1234 a întrebat:

De ce imi ramane asa cand vreau sa imi instalez windows 7, Se incarca Windows is loading files... si dupa asta nu imi apare sa selectez limba imi apare decat sageata de la mous si pot sa o misc. file:///C:/Users/Ionut/Desktop/IMG_20130302_090016.jpg.v a rog ajuti-ma.

1 răspuns:
| 8imal a răspuns:

Amice posteazi fisiere spam si nu o sa vezi rezolvare nici in 5000 toamna! iar limba pe care o folosesti nu e nici engleza nici romana. hotareste ce soi de etnic esti!