| WooppS a întrebat:

De ce imi scate cooleru un zgmot de "tractor" adica nu mereu de de 2 zile face in continuu ....laptop Acer aspire 7736zg...nu imi pot da seama ce are.

4 răspunsuri:
| whitesensation a răspuns:

Praful este problema, incerca sa il duci la curatat (10-15 lei).
Cu timpul o sa ramana acest zgomot daca nu il duci periodic la curatat. Funda

| Bratu_Mircea_1954 a răspuns:

Cel mai probabil de e de la praful acumulat pe palele coolerului. Pentru o curatare profesionala du-te la www.voltamper.ro

| Elvis_Maxim_1990 a răspuns:

Si mie imi face cooler-u asa.Stii de ce? Daca il stii in brate apesi cooleru si elicea atinge gratiile si face asa urat.Sau chiar daca il tii pe masa, se poate sa fie prea greu laptopubig grin

| Utopia a răspuns:

Mai mult ca sigur, din cauza prafului. il ai de mult timp?