| yustme a întrebat:

De ce îmi tot apar reclame pe tel după ce închei un apel? Am încercat cu programe pentru blocarea reclamelor și nu merge și cu antivirus și tot îmi apar. Oare din ce cauza?

Răspuns Câştigător
| Konstantin_LA_1991 a răspuns:

E virus 100% încearcă cumalwarebytes. Il găsesti in magazin play

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ruleaza malwarebytes. daca nu rezolvi problema intra in safe mode si dezinstaleaza aplicatiile ce ai instalat in ultimul timp. Una din ele iti deschide reclamele.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa opresti wifi-ul si datele mobile.

| yustme explică (pentru MihaiNicu23):

Nu

| yustme explică (pentru MihaiNicu23):

Dacă le opresc nu imi apar dar nu pot sa stau tot cu WiFi oprit pentru că am nevoie de net

Răspuns utilizator avertizat
| yustme explică:

Și ce legătură are asta cu întrebarea mea? Poate sunt mai proastă și nu îmi dau seama...