| Mitrea_Octavian_1993 a întrebat:

De ce imi tot pica netu? intru in contro panel dau disable dupa enable pe local area si imi merge netu dupa 10 min imi pica din nou.De ce?

Răspuns Câştigător
| andreirapid a răspuns:

Pai nu are cum din 10 in 10 minute, inseamna ca e instabil curentul, probabil joaca de la 220 la 200(se intampla deseori daca ai multe bagate in priza) Cat despre Control Panel, nu ai ce face acolo, stai pana maine si daca se intampla inca, suna la operatorul de net!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Poate o fi de la cei care ti l-au bagat, posibil o cadere de curent.

| TizZu15 a răspuns:

Du-te la firma la care esti, s-ar putea sa fie o defectiune.