| Negrila_Ion_Catalin_1980 a întrebat:

De ce in chrome nu pot vedea clipurile de pe Facebook sau Youtube, se aud dar nu se vad iar cu mozilla merg perfect

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Incearca sa stergi cookiesurile si daca nu merge abia atunci dezinstali, stergi toate ramasitele lui Chrome unde a fost instalat in pc si apoi il reinstalezi.
Eu am renuntat la Mozilla de foarte multi ani, din cauza unor erori de pe Facebook, cu Chrome pot vedea clipurile de pe Facebook, pot descarca de pe Youtube, pot face orice.

| Negrila_Ion_Catalin_1980 explică (pentru MihaelaDart):

Stersai cookies si vad ca acum e bine

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sus, in stanga, inainte de https://... se afla un lacat. Fa click dreapta pe el si vezi daca nu este blocat ceva pe acolo. Daca nu merge nici asa, din Chrome instaleaza Adobe Flash Player si da-i "Allow".

| LasleaIoan1972 a răspuns:

O solutie ar fi
dezinstalat si reinstalat
eu am renuntat la chrome pentru ca nu ma lasa sa descarc de pe Youtube
cu mozila este foarte usor
ai adonuri pentru orice
eu recomand
mozila este mai accesibil

| Negrila_Ion_Catalin_1980 explică (pentru LasleaIoan1972):

E nou pe laptop, doar ce am luat laptopul de 2 zile