| victor238213 a întrebat:

De ce in Germania pe cyberport.de rtx 2080 super este mai ieftina decat rtx 2080, daca ea este mai buna?

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

1. Sunt diversi producatori de placi video care se bazeaza pe acelasi cip de la Nvidia. E normal ca preturile sa difere.
2. E in functie de ce se vinde. Poate ca super nu se vand asa de tare si s-au gandit sa rezolve problema.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca magazinul pune ce pret vrea. Poate nu s-a vandut ca era pretul prea mare si vor sa scape de stoc,

| PainTech a răspuns:

Ok Antonia. De acord cu tine. Totusi ce ai spus tu nu are legatura cu intrebarea lui Victor.

| victor238213 explică:

Multumesc

| victor238213 explică:

Ar fi suficienti 240gb pentru windows 10, Fortnite, Call off duty modern warfare?