| TheGrooveStreet a întrebat:

De ce in urma cu o zii calculatorul meu mergea brici! si acum merge destul de greu. De ex. ieri ma jucam un joc si mergea perfect dar azi intru in el merg 3 pasi se blocheaza etc., am sters ce nu imi trebuia am debifat din startup etc etc. dar nimic nu-i buncrying(( pls ajutati`ma in afara de reformatare...

9 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Cred că este vorba despre un virus.

Scanează hardisk-ul și memoria activă folosind MalwareBytes ( http://www.malwarebytes.org/ ) și SUPERAntiSpyware ( http://www.superantispyware.com/ ). Apelează la opțiunile "curață" și "șterge" pentru a elimina virus-ul din PC. Dă un restart și vezi dacă mai ai probleme.

B-Bye! :-h

| darrio2007 a răspuns:

Posibil sa ai virusi.Fa o scanare totala cu antivirusul pe care il ai.Sau da un restore sistem. Daca nu merge reinstaleaza-ti windows.

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Ai antivirus?
daca nu i`ati repede de pe net Avira AVtivirus sau Nod 32 si sa ti`l devirusezi
Probabil jocu` ala a avut virusiwinking

| ThaPower a răspuns (pentru 7DaysCuPortocale):

Mai omule! Avira e bun de nimic! Spune sa incerce AVG!

| supercar72 a răspuns:

De cat timp ai windowsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati rami ai? Poate de asta.happy

| ElvisTare a răspuns:

Pai ieri te-ai jucat jocul acela si MERGEA BRICI si azi nu mai merge PCul pentru ca jocul acela ti-a bagat virusi, iar un virus are nevoie de 24 ore pentru a incetini un calculator si, iata! Ti-ai distrus calculatorul...Doar o reformatare ajuta.

| phila98 a răspuns:

Ba poate placa video sau reinstaleaza jocul nu stiu exact poate merge sau mai e faza de la cular si se incalzeste prea tare.

| phila98 a răspuns:

Ba poate placa video sau reinstaleaza jocul nu stiu exact poate merge sau mai e faza de la cular si se incalzeste prea tare.