| Adrianadiafg a întrebat:

De ce la 1 din 5 porniri ale laptopului nu vrea sa se deschida se blochează cu logoul laptopul. Si trebuie sa il închid si sa il deschid din nou ca sa mearga. Este vorba despre un Lenovo legion y530.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil careva program isi face update, care-l da peste cap.
Fii atent ca, un update la windows (mai ales la w10) poate tine timp indelungat, deseori chiar si peste o ora!
Daca Led-ul hard disk-ului este aprins, atunci asteapta cu rabdare pana se stinge, nu-l intrerupe!