| FlorinCiokan a întrebat:

De ce la al meu Galaxy S6 muzica din casti imi merge cu bazait? Daca tin apasat de exemplu pe Youtube pe un videoclip nu se mai aude bazait-ul. Sa fie de la soft? Acelasi bazait dar pentru scurta durata se aude cand sunt pe cineva la inceput pentru 1 secunda. Ce sa fie?

5 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Nu introduci suficient de mult in portul pentru casti.

| FlorinCiokan explică (pentru RareşTPUro):

Hai ma... de ce sa dai un asa raspuns?

| RareşTPUro a răspuns (pentru FlorinCiokan):

Fiindca asa este. Trebuie sa faca un "pâc" atunci cand introduci mufa de la casti in portul de la telefon.

| FlorinCiokan explică:

Nu e de la casti! E de la mufa jack din telefon sau de la soft-ul telefonului. Dar nu stiu exact. Pffff sad

| AlexSamp32 a răspuns:

Încearcă sa schimbi căștile sau du-l la un service.