| anonim_4396 a întrebat:

De ce la IPhone nu pot sa folosesc bluetooth-ul decat cu alte dispozitive Apple? Exista un mod prin care sa pot trimite o poza prin bluetooth unui alt telefon( in afara de IPhone)?

4 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Da, poti scapa de toate restrictiile de genul. Se numeste jailbreak. big grin

| eucumine010 a răspuns:

Exista o aplicatie iBluetooth happy Probabil mai sunt si altele, dar nu stiu care sunt.

| EdynSt a răspuns:

1. Nu il poti folosi cu alte dispozitive in afara de Apple deoarece telefonul nu este proiectat la standarde MARI.
2. Da, exista, se numeste Bump, merge pe Android si iOS(sistemul iPhone-ului) dar ai grija sa aiba si el aplicatia.winking
Inca una ar mai fi iBluetooth. sper ca te-am ajutat!happy

| EdynSt a răspuns (pentru EdynSt):

Cel adica ala caruia ii trimiti ce vrei, ca sa ii trimiti atinge (nu foarte tare) telefoanele intre ele