| ascovit a întrebat:

De ce la pc, pe internet imi merge doar Facebook-ul? Cand incerc sa intru pe oricare alta pagina, imi apare: "This webpage is not available". Ce pot face?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai sterge datele de navigare din browser.

| siriusblack98 a răspuns:

Da-i stergere totala la istoricul din browser si cache iar apoi instaleaza si tu Adobe flash player daca folosesti alt browser decat chrome.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat sau nu, unui prieten de-al meu i se intampla asta cand nu platea internetul la timp. Poate e si la tine tot asta, nu stiu. Bafta happy