| DianaRaluca18 a întrebat:

De ce la wifi imi apare si romtelecom-wpa si romtelecom-wep? vreau sa elimin una. ce fac?

3 răspunsuri:
| Constantin_Mircea_1988 a răspuns:

Verifica daca ai activat wifi 2.4 ghz si 5 ghz. Pe cea de 5 ghz dezactiveaz-o.

| DeeaDeDeea2000 a răspuns:

Asa are Routter-ul. Din cate stiu eu nu poti elimina. In plus cu ce te deranjeaza? big grin

| DianaRaluca18 explică (pentru DeeaDeDeea2000):

Au parole diferite, si odata ce te ai logat de pe telefon cu aceea parola(de exemplu doar la wpa) ramane asa. si nu mai vreau sa aiba acele persoane acces la wifiul meu laughing si de asta. am schimbat parola la unul dintre ele, dar imi apare celalalt si degeaba... ca ei au ramasi logati la respectiva