| anonim_4396 a întrebat:

De ce majoritatea spun aici " am placa video de 2gb, procesor de 3ghz, placa video de 128 biti "? Unde naiba invata ei prostia asta? Ei au impresia ca exista doar o placa video de 2 gb sau ce? Mai si vor jocuri pentru acele componente de parca noi putem ghici in stele ce componente au ei de fapt laughing. Plus ca majoritatea au win 7, in 20 de secunde poti vedea orice componenta ai deci nu ar fi mare branza, vezi domne nu stiu ce au in carcasa.

10 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

La coltzu' blocului, cum unde?

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Daca stau bine sa ma gandesc si pe gabe debate face la fel. "quad core " mai sus de 2, 2 ghz asa ca ce pretentii la astia care intreaba daca sa ia rami de 32 sau 64 de biti laughing

| bogdan324 a răspuns:

Lasa sa ramana asa,cu atat mai multi, cu atat mai multi bani de scos de pe urma lor, ca la parlamentari, in plus multi nici macar nu stiu ce-i aia o placa video/procesor etc., merge jocul x? e bun!

| rgx a răspuns:

Mie imi plac intrebarile gen"cu cate fps-urii imi merg jocurile"daca stiam asta probabil eram angajat la NASA!

| anonim_4396 explică (pentru rgx):

Daca stii ce pc are si ai cont premium pe game debate poti afla laughing

| rgx a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda,sau sa te uiti pe youtube la o configuratie identica sau asemanatoare cu a lor si sa afli.Dar chestia asta o pot face si ei sau lenea e cucoana mare? apoi ar mai trebuii sa afle si ce au in conserva si iar intervine lenea.E greu...

| TheHellBoyHB a răspuns:

Nu mai zii nimic, ii rusinezi mai tare big grin

| TheHellBoyHB a răspuns:

Ba, pe copii ii intereseaza o chestie :
Mere CS:GO? Atunci ii BUN tongue

| anonim_4396 explică (pentru TheHellBoyHB):

Mda, nu stiu cum dracu poate cineva lua un pc specific doar pentru un joc.

| TheHellBoyHB a răspuns:

Mda, O_o