| TechnologyWebBrowsing a întrebat:

De ce Mega.nz ofera atat de mult spatiu de stocare gratuit comparativ cu alte servicii de genul asta? Crezi ca prezinta mai multa incredere decat ceilalti?

2 răspunsuri:
| DoBrOOO2001 a răspuns:

Eu zic din cauza sa atraga clientii, si probabil nu este atat de sigur ca si restul.

| blajvlad a răspuns:

Cred ca este datorita faptului ca spre deosebire de servicii, mega ofera un spatiu de stocare mai mare dar scade cantitatea de informatii care poate fi descarcataĂ daca esti un utilizator activ e imposibil sa nu fi primit mesajul ca te-ai atins cota pentru x ore) astfel aducand o noua sursa de venit in ciuda investitii necesare pentru spatiul de stocare mult mai mare. si de asemenea mega este sigur dar sunt si servicii cu mai mult spatiu de stocare (degoo).