| r1NoVaCu a întrebat:

De ce mi se blocheaza calculatorul cand ma joc un joc ex(metin) nu se mai misca nimic nici mouse-ul doar ecranu se blocheaza nu pot fac nimic! Raspuns va rog

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Daca pana acum nu iti facea asa, la aceleasi jocuri, inseamna ca ai ceva bube pe la windows, incearca o curatare a registrilor in prima instanta.
Daca sunt jocuri care nu le-ai incercat pana acum, inseamna ca nu le duce... nu ai ram sau placa video sau procesor pentru respectivul joc.

| r1NoVaCu explică (pentru antimulte):

Am, pana acum nu avea probleme mergea perfect frate!

4 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Poate fi oride la memoria RAM care este incarcata (in functie de ce mai ai deschis pe langa metin) sau de la server. Eu joc metin2RO si cand intru undeori mi se face lag putin dar isi revine dupa cateva secunde happy

| awspam a răspuns:

Depinde ce comp ai, daca vi cu detalii poate pot spune mai multe

| Ionut_Madescu_1985 a răspuns:

Deci imi ramane blocat jocul in timp ce ma joc. am pc fx 8300, 8gb ram, ssd 250, video 2gb/256