| hiphop a întrebat:

De ce mi se blocheaza calculatorul? i-am facut ieri windowsu si l-am curatat.multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| ChishyyAlle a răspuns:

Buna HipHop. Te ajut de fiecare data.Calculatorul se blocheaza ori din cauza virusilor ori din cauza consumului excesiv de curent.Eu cred ca se blocheaza din cauza ca stai prea mult la calculator.Calculatorul incepe sa se blocheze din cauza ca stai prea mult si se incalzeste. Dupa ce il inchizi, energia nu se reincarca decat pe jumatate. A doua zi cand il deschizi calculatorul se blocheaza si se misca mai incet din cauza lipsei de putere consumata.Pentru ca calculatorul sa nu ti se mai blocheze este recomandat sa nu mai stai atat de mult la calculator+ca si iti strici ochiihappyhappyhappyhappy

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum ia-i facut windows-ul? si in ce stadiu se blocheaza? explica -te! ce se intampla cand il pornesti?

| matrixismyname a răspuns:

Daca esti absolut sigur ca n-ai virusi si programe care sa ti-l blocheze, poate se supraincalzeste sau e o incompatibilitate hardware.

| TheOne_6493 a răspuns:

E posibil sa iti fi dat o eroare in timpul instalari si din cauza asta se blocheaza cateodata.
Formateaza-l din nou preferabil cu alt windwos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai piese mai vechi poate ai calculator mai vechi, de unde esti da-mi un msg privat

| dane95 a răspuns:

Depinde ce procesor si cati gb de ram ai happy