| Hasss a întrebat:

De ce mi se blocheaza mouse-ul cand il misc dupa aia sta cateva secunde si iar merge si la un momendat se blocheaza de tot si trebuie sa dau restart
mentionez ca azi mi-am bagat windowsul din nou si anume w7 inainte aveam xp si nu am avut probleme cu el tastatura merge credeti ca poate sa nu fie compatibil
am mouse-ul acesta http://www.emag.ro/......RXM-OP70SB

acum am bagat un mouse mai vechi si vad ca nu se blocheaza credeti ca e de la mouse asta?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da este compatibil si da mouseul tau e defect. Arunca-l!

| Hasss explică (pentru Salontanul):

Dar cum naiba a mers bine pe xp 2 luni de zile si pe windows 7 a mers perfect doar 6 ore imi poti explica siti dau funda sigur...

| Salontanul a răspuns (pentru Hasss):

Simplu! S-a stricat. Ca sa te convingi incearca-l pe alte computere cu sisteme diferite de operare. Spune-mi rezultatul pe privat si mai discutam.