| Antonioesmek12 a întrebat:

De ce mi se deconecteaza mereu laptopul de la reteaua wireless? Mentionez ca am windows 10 pro, iar problema nu este de la router sau internet este testat de pe alt laptop si merge.Pur si simplu dupa un interval de timp mai lung sau mai scurt mi se deconecteaza de la wireless. Ofer Funda! Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Stefan2K20 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic probabil este de la laptop, dar nu-i ceva grav adica am 2 laptop-uri unu vechi si unul nou si cel nou am dat 900euro pe el un HP notebook si ambele fac la fel dar nu mereu mai rar, dar se mai intampla sa se deconecteze si de la un minut la altul si un prieten ii face la fel deci nu cred ca e o problema sa te sperie. Bafta si sper ca te-am ajutat!