| Macafei_Cătălin_2000 a întrebat:

De ce mi se face ecranul de la calculator dupa 5 minute de navigat pe internet negru? PS:Windows Xp...

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta ti se intampla doar pe net? In ce sens ti se face negru? Mie mi se inchidea ( adica scadea luminozitatea si vedeam foarte prost ). Problema era de la placa video.

| Macafei_Cătălin_2000 explică (pentru anonim_4396):

Nu se inchide, doar ca se face ecranul diferite culori

| edit28 a răspuns:

Ai incercat alt browser?

| Lupu_Anisoara_Speranta_1973 a răspuns:

Placa video, fa-i un update la driver, pune-i pasta de racire sau poate fi chiar cooler-ul (daca are racire activa).

| Hristos_Iisus_2000 a răspuns:

Eu păţeam asa cand se supraincalzea pc-ul.....curata-l de praf