| B3nz1D3s3nate a întrebat:

De ce mi se face ecranul negru pentru 1-2 secunde dupa care isi revine? la laptop.

2 răspunsuri:
| Oprea_Adriann_1995 a răspuns:

Fie e de la baterie sau incarcator.
Fie s-au stricat "neoanele" de la display;
Fie placa video e pe duca.
Sau daca ai un cip NVIDIA, datorita supraincalzirii exista posibilitatea ca acesta sa se fi deslipit partial de place de baza si sa nu mai fac bine contact.
Sau orice altceva! big grin Din acest motiv iti recomand sa apelezi la un secialist inainte de a se stica de tot.
Sper ca te ajuta ceea ce am scris!
Pa pa! happy

| Mihalca_Cristian_1982 a răspuns:

Sufla sefa capacu negru din spate sau ma rog culoare si sufla cu compresor daca nusi revine ti s-a dus placa video sau incearca sa butezi alt cd de windows du-te la garaj