| FreeBoy4U a întrebat:

De ce mi se inchide calculatorul l-am verificat l-am dus si la reparat si nu a stiu ce sa-mi faca. Cateodata nu mi se deschide ramane becul la pc deschis si nu-mi apare nimica pe ecram, sau cand il deschid sta 2-3 minute si mi se inchide si scrie pe un fond albastru "You computer is shut down for not crash" Ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate are un virus.

| FreeBoy4U explică (pentru mgtow):

Nu are nici un virus ca am instalat toate velurile de windows si tot la fel facea si stergeam tto din calculator si e pe cd original windows. Oricum multumesc!

| unghiimov a răspuns:

Ai noroc! Si eu am patit asa! Pai ai placa video deteriorata! Te duci cu unitatea la un centru de asta service pc laughing cred ca asa se cheama oricum...si vezi acolo mai multe detalii! Sper cca am fost dee ajutor! O zi buna!

| FreeBoy4U explică (pentru unghiimov):

Am scos placa video si am bagat direct si tot la fel face si chiar am schimbat-o cu alta si tot la fel face. Am sa mai incerc cu placa mersi.