| Xenoverse a întrebat:

De ce mi se inchide greu laptopul? cand ii dau shut down trebuie sa astept sa apara si avertizarea aia ca nu am inchis un program, dar de fapt nu las nici un program deschis inainte sa inchid laptopul dau funda.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cateodata isi face update si de asta

| Xenoverse explică (pentru RAY):

Nu are cum, ca i-am oprit update-urile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pentru ca ai mai multe programe care nu vor sa fie inchise direct asa ca trebuie sa astepti pana sunt inchise pe rand, ai putea sa ti apasat cateva secunda ca sa faci o inchidere fortata dar se spune ca iti poate strica laptop-ul deci cel mai bine este sa astepti pana se inchide sau sa dezistalezi cateva programe de care nu ai nevoie happy

| NAT0 a răspuns:

Ai prea multe programe instalate care rulează non stop, mai dezinstalează din cele pe care nu le folosești.

| Xenoverse explică (pentru NAT0):

Da, dar problema este ca nu am multe programe care ruleaza non stop, de aia spun ca inchid toate programele inainte sa inchid laptopul.