| Дмiвa a întrebat:

De ce mi se inchide laptopul singur? Am Aspire 5737Z

Răspuns Câştigător
| r4uL a răspuns:

Salut. Te voi ajuta. Probabil ca laptopul tau se inchide deoarece a acumulat prea mult praf. Va trebui sa il desfaci in partea cu ventilatorul si sa ii scoti prafuld e acolo. Am patit si eu asta si incearca sa nu iti mai pui laptopul pe patura sau pe mocheta pentru ca se poate strica foarte usor acumuland praf. Mult succes in continuare si sper ca vei rezolva problema cu laptopul.happy fundita big grin?

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Un motiv ar fi ca ai contactat virusi!

| r4uL a răspuns:

Draga Дмiвa. Sper ca ti-am fost de mare ajutor. Multumesc pentru funda. Succes in continuare cu laptopul happy.