| tudortudor123 a întrebat:

De ce mi se tot strica castile? Am avut vreo 10 perechi de casti pana acum.Am samsung.Am avut casti de Samsung,una de Philips, si una deepbass se numea parca.La absolut toate mi s-a stricat doar casca din dreapta, numai aceea si m-am saturat.Am cheltuit vreo 3-4 mil doar pe casti si m-am saturat.
Oare poate fi din cauza faptului ca eu cam dau volumul foarte tare?
Si stiti ce casti sa iau sa se potriveasca pentru j7 2016? Sa se auda foarte bine?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca vrei sa se auda foarte tare, pune-ti in cap boxe in loc de casti.

| KanameKuran a răspuns:

Salut, cel mai probabil tragi de cablu atunci cand le scoti din urechi, in loc sa le scoti frumos. Iti recomand sa cumperi casti cu invelitoare speciala pe cablul castilor sau casti bluetooth/wireless sau casti cu cablu de metal(ca si cele cu fermoar).

| Karol1877 a răspuns:

Poate s-a rupt vreun fir care face lagatura cu difuzorul castii, de la sunet nu are de ce sa fie... mai bine ai pune pe cineva sa le desfaca ( daca se poate ) si sa lipeasca acel fir.

| Emy2004 a răspuns:

Salut,te as sfătui sa ți cumperi căști cu înveliș textil (sunt foarte rezistente ) Funda?