| KaRa23S a întrebat:

De ce muzica de pe youtube (net in general) se aude parait in boxe ( ca un robot, cu blocari etc), iar din pc cu winamp se aude normal? Mai ales cand dau stau pe alta pagina de ex facebook si ascult muzica de pe youtube? Ce as putea sa-i fac sa inceteze?

Răspuns Câştigător
| FReAkAzO1d a răspuns:

Nu ai nimic.
E de la Flash Player.

| KaRa23S explică (pentru FReAkAzO1d):

Ce sa-i fac?

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns (pentru KaRa23S):

Saaa mergi la un curatat ori la boxe ori la unitate

| FReAkAzO1d a răspuns (pentru Laaaaaariiiiiiiii):

Tusca doare prostia? Cum sa fie de la boxe cand se aude perfect in winamp si doar cand e pe net se aude rau.

| FReAkAzO1d a răspuns (pentru KaRa23S):

Fa update la flash.si daca si asa se aude rau.dezinstaleaza-l si dupa, instaleaza-l din nou

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu cred că youtube este de vină, la mine se aude foarte bine. Poate browserul, eu folosesc chrome.

Răspuns utilizator avertizat
| EvaneSScence a răspuns:

Fix asa mi se intampla si mie in acest moment. Eu cred ca este ceva de la calculator. De la boxe nu are cum sa fie deoarece la winamp se aude perfect. Deschide carcasa de la unitate si curata pe acolo, s-ar putea sa se fi depus praf si asa se mai strica.

| FReAkAzO1d a răspuns (pentru EvaneSScence):

Tu auzi ce aberatii spui?

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

1. Depinde de boxe pentru ca in unele boxe se aude asa (si eu am asa si am fost la multi au zis ca asa sunt boxele) dar ar putea fi si cu praf sau alte impuritati mici care acopera sunetul si astfel se aude asa. Dupa parerea mea du-le la un curatat

| DarkWariorr a răspuns:

Deoarece prin net in special pe youtube este o banda care se incarca si cum sa-ti zic? pe acea banda este muzica si see aude ai intele? foloseste flas plyer pentru a merge mai bine sau goolgle chrome. pe winamp melodia ruleaza de la sine pe net se transmite de la o bazabig grin