| lovelovelove a întrebat:

De ce nimeni nu poate sa imi trimita melodii/jocuri pe telefon prin bluetooth? adica nu ma gasesc, eu il am on si vizibil dar nimeni nu ma gaseste dar eu pot sa trimit... straight face am telefon din ala htc touch diamond sau asa ceva si e destul de nou dar am setarile de net facute... fundita big grin

4 răspunsuri:
| Danny a răspuns:

Verifica daca ai modul vizibil activat din setarile bluetooth. Uneori poti avea bluetooth-ul activat, dar sa nu apari pe alte telefoane din cauza setarilor.
Mult succes happy

| JeLeu a răspuns:

Te-ai uitat la statul de bluetooth daca e online. sau numai stiu cum era... dar erau niste optiuni pe acolo happy cauta la optiuniwinking

| MANU_2969 a răspuns:

Singura solutie iti zic sigur e sa faci o resetare de softbig grin sper sa-ti fie de ajutorbig grin

| *LiGht* a răspuns:

Hmm, si eu am HTC touch dual.intra in comm manager...si este bluetooth... aprinde-l, si intra i nsetari, vezi de e vizibil pentru toti