| EuAmTotul a întrebat:

De ce nu exista Adobe Flash Player pentru android?

7 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Exista! Doar ca nu este atat de bun asa ca a fost scos de catre cei de la Adobe de pe google playwinking Google chrome este suficient de bun incat sa mearga si fara acel flash playerwinking

| K0sti a răspuns:

Exista, numai ca trebuie sa stii sa-l cauti!
Il poti vedea intr-un screenshot de pe telefonul meu aici: http://i.imgur.com/YJUxRPo.png

| SouLIce a răspuns:

Pentru ca android foloseste html5

| StefanKogut a răspuns:

Adobe Flash Player nu mai este disponibil pentru platformele mobile si nici nu va mai fi. Daca esti pe un site care ruleaza aplicatii flash atunci acel site nu este optimizat pentru mobile. Poti cauta varianta pentru mobile a site-ului, daca n-are atunci asta e. Ultima versiune disponibila a fost 11.1, dar nimeni nu mai garanteaza compatibilitatea cu noile versiuni de Android. Desi Chrome are propria versiune de flash player (pepper flash) se pare ca nu este disponibila pe android decat ca aplicatie separata in store, asa ca..., cauta si tu si daca gasesti instaleaza si ar trebui sa mearga.

| Dzeko7 a răspuns:

Într-adins, ca să se mire proştii. Poate iti suna cunoscut.

| Bestkiller2000 a răspuns:

Pai ei mai lucreaza la asta sau nu se poate din alte motive