| Mark222 a întrebat:

De ce nu imi apar iconitele pe desktop cand il aprind?
Va rog ajutati-ma, am dat restart-uri de veo 10 ori, am incercat faza cu ctrl+alt+delete, tot nu merge si daca apas click dreapta nu imi apare nimic ca sa dau show icons!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Daca nu merge cum a zis colegul inseamna ca ai un virus troian. Daca nu ai antivirus instalat si nu mai poti accesa reteaua de internet nu il mai poti oprii. Daca ai antivirus, deschidel ca uneori virusii sunt atat de puternici ca il blocheaza.Bafta multa!

| Mark222 explică (pentru Doctorfishadi):

Dar am antvirus, dar nu am cum sa intru in el sa dau scanare pentru ca nu imi apar iconitele

| Doctorfishadi a răspuns (pentru Mark222):

Da,scaneaza pc-ul.Eu am fost la cineva cu o problema asemanatoare si nici nu mai se deschidea antivirusul, l-am deschis manual, a durat vreo 10 minute sa se deschida! Sper ca ai un antivirus bun.

| TequilaG a răspuns:

Cand mi se mai intampla mie asa eu tin apasat pe F5. Bafta!

| AdrianFita a răspuns:

Si mie mi se intampla asa apareau decat numele lor dar iconitele nu si l-a dus la reparat.

| Ghost99 a răspuns:

Buna incearca sa dai click dreapta pe desktop si acolo sus trebuie sa fie arrange icons by si dupa aceea du-te mai jos si acolo trebuie sa fie Show desktop icons si da clik acolo.Succes

| Mark222 explică (pentru Ghost99):

Daca dau click dreapta nu imi apare nimic