| mihaiilfenomeno a întrebat:

De ce nu imi apar pozele pe facebook?

La mine nu se vad pozele si am debifat si casuta aia de la HTTPS si degeaba ca tot nu pot sa vad pozele si acu nici nu mai pot sa bifez casuta aia la loc ca nu mai am edit in dreapta

Navigare securizată Navigarea securizată este momentan activată. si era editeaza in dreapta si nu mai am editeaza cum fac sa bifez din nou casuta daca nu mai am editeaza?

2 răspunsuri:
| Cercel_Dexter_George_1981 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.nu mai vad butonu ''editeaza" cine ne poate ajuta?

| Nutyca_Nuty_1974 a răspuns:

Nu stiu nici eu raspunsul. Am aceiasi problema " Navigarea securizată este momentan activată iar casuta EDITE nu mai exista. Cuma pot reactiva casuta EDITE? A gasit cineva cum se procedeaza?