| dantiberiu a întrebat:

De ce nu imi apare la cs.1.6 nici un server? nici la lan nici lan, la nicaieri. aa si daca am alt tip de cs am servere diferite adica servere numai pentru cine are acea varianta de counter pe care o am eu!

Răspuns Câştigător
| stefangeles a răspuns:

Eu am cs source si nu il pot folosi online decat prin Steam cauta cs1. 6 non steam si cu servere fara booti big grin si vei gasi servere cu muule pe net (LAN= local area netwark )asta inseamna deci poti juca Lan doar daca ai un alt pc legat in retea cu al tau big grin.

1 răspuns:
| Vieru_Romeo_1996 a răspuns: