| AdrianWolf24 a întrebat:

De ce nu imi apare update la Android 6.0 pe Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925F? Sunt pe reteaua Orange.

P.S:

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Iti recomand sa faci o revenire la setarile din fabrica a telefonului. In caz ca tot nu functioneaza, trebuie sa mergi cu telefonul intr-un magazin Orange, pentru verificare.
O zi buna,
Orange Helper

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Că încă nu se prea fac actualizări pentru ultima versiune de Android.Și eu am un Vodafone Smaert Prime 7 tot cu android 6 pe el și de o lună de când îl am singura actualizare ce mi-o venit a fost de la hărțile google.Succes

| AdrianWolf24 explică:

Telefonul nu e Rootat

| Rommeo a răspuns (pentru AdrianWolf24):

Daca vrei te pot ajuta eu dar prin Odin. Ca daca nu ai primit nici pana acum nici nu o sa mai primesti. Eu asa am facut cu Odin la Galaxy-ul s6 al meu.

| alinutarou a răspuns:

Ai incercat cu aplicatia Kies? Ar trebui sa isi faca update prin aplicatia aia. Ai rootat cumva telefonul? (de obicei update prin OTA [meniul telefonului] nu mai e disponibil odata cu root/deblocare retea).