| davidcipri a întrebat:

De ce nu imi citeste laptopul cd copiate doar originale

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fiindca cine a copiat cd-urile nu s-a priceput!

| lpavel a răspuns:

Ca nu-s facute bine, ca nu-s de calitate etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai macar sunt copiate bine?

| xpoisonxdartx a răspuns:

Ce fel de cd'uri gen audio sau filme in format dvd? O sa presupun ca sunt dvduri cu filme si daca leai copiat gen copy paste alea nu o sa mearga in veci alea trebuie copiate ca imagine iso.

| davidcipri explică (pentru xpoisonxdartx):

Ba da pentru le-am mai folosit si pe alt pc merg, nu-s dc imi arata ca sunt goale desi ele sunt pline

| xpoisonxdartx a răspuns (pentru davidcipri):

Atunci schimba unitatea optica de la laptop si gata e usor de schimbat si nu costa mult gen max 100 lei.

| davidcipri explică (pentru xpoisonxdartx):

Ok dar cd originale le citeste

| xpoisonxdartx a răspuns (pentru davidcipri):

Poate arzi cdurile la viteza prea mare incearca sa le faci cu viteza cea mai mica cred ca x2 sau x4