| Sergioliga96 a întrebat:

De ce nu imi mai apar ceea ce am vorbit pe facebook cu persoane, nici mesaje nici nimic?
Va rog ajutati-ma, dau fundă

1 răspuns:
| dragoshar a răspuns:

Salut. Încearcă să intri pe facebook pe un alt browser (Firefox, Opera, Chrome, Safari, Edge). Dacă nu funcționează încearcă să ștergi cache-ul.
Dacă problema este pe telefon, încearcă să te deloghezi și să te loghezi din nou sau să reinstalezi aplicația.
Dacă niciuna din variante nu funcționează, s-ar putea să fie o problemă temporară a facebook.