| codrincodrin a întrebat:

De ce nu imi mai merge fb? Am dat pe o notificare in care un prieten m-a adaugat si acum imi scrie ca temporar contul meu e brolcat. Am amandoua conturi blocate. A mai patit cineva la fel?

3 răspunsuri:
| Kinus12 a răspuns:

Am păţit ceva de genul. Diferenţa dintre problema mea şi a ta, este că eu mi-am şters contul din greşeală, dar am dat pe orice pe care consideram ca e bine.Şi din noroc, mulţumesc că mi-am recuperat contul
După max 2-3 săptămani îţi vei recupera contul nu te îngrijora.Blocarea unui cont pe facebook se face foarte uşor, fără nici un program şi fără hack-uri.Sunt 80% sigur că după căteva săptămăni îţi vei putea accesa contul

| codrincodrin explică:

Mi-am reinstalat google chrome si imi merge. sper sa nu mai am probleme sau sa mi se strice laptop-ul

| crysstian a răspuns:

Salut in computerul tau se afla un virus numit malware care incarca sa iti fure datele personale si sa iti blocheze profilul. Si din aceasta cauza nu iti merge ia-ti un antivirus de exemplu avira si scaneaza computerul, probabil si netul iti functioneaza mai greu sin cauza virusului si mie mi s-a intamplat.