| clawditzu a întrebat:

De ce nu imi mai merge google?

10 răspunsuri:
| Jesye a răspuns:

Dezvolta...ce apare in loc de pagina google?

| ahlrh a răspuns:

La mine funcționează corect, schimbă browserul pentru un mic test.

| clawditzu explică:

Ba imi merge, ba nu imi merge, ba mi se incarca greu, ba nu-mi mai merge nici o pagina...habar n-am...si nu merge cu niciun browser(chrome, explorer si mozilla)

| BogdanASCRD97 a răspuns:

Netul iti merge? Incerca siteul http://www.speedtest.net si vezi acolo ce viteza are netul. S-ar putea sa aiba viteza mica si de aia sa nu-ti mearga. In orice caz, eu iti sugerez sa reinstalezi windowsul daca nu reusesi sa rezolvi problema.

| AndrewBa a răspuns:

Nu ai net bun ಠ_ಠ

| Anonymus314 a răspuns (pentru clawditzu):

Hmm,incearca asa:
seteaza homepage ca fiind pagina asta:
http://www.google.ro/webhp?hl=ro&tab=iw

| ahlrh a răspuns (pentru clawditzu):

Foarte ciudat, revin-o mâine și spune-ne dacă și-a revenit.
Și eu mai pățesc așa când este prea solicitată rețeaua.

| clawditzu explică:

Functioneaza acu, probabil era incarcata reteaua...thinking

| Zanfyr_Floryn_1997 a răspuns:

Da la m n tot nu merge