| BogdanTKDw a întrebat:

De ce nu imi merg jocuri care imi mergeau mai demult, imi merge acum PC-ul la o viteza foarte mica merge rau de tot cand intru pe un joc foarte mic, acumcateva luni imi mergea bine dar nu stiu ce s-a intamplat!
Ma poate ajuta cineva cum sa il fac sa mearga mai bine?

Răspuns Câştigător
| AnnyMaryLupy a răspuns:

Bunahappy! Pai eu cred ca ai virusi ti-ar trebui in winows nou! Cu siguranta ai ca asa s-a intamplat si la mine mergea super bine si acum deja aproape ca trebuia sa astept sa se incarce netul 5 minute:O~! Sper ca te-am ajutat! Ceauwavehappy

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

In primul rand n-ai specificat ce sistem ai! Incerca pentru inceput un program de optimizat tuneup utilities/glary utilities si mai incerca si cu frapshappyDaca ai sub 30 de fps insemna ca ai placa video mica...

| express11 a răspuns:

Viteza net mica.

| Marian3rd a răspuns:

Ai pierdut din rami!
Te cred ca si mie mi-a furat vecinu cand erem mai mic si mai idiot!
Nu mai lasa pe altu sa-ti umble in PC!

| SilentStriker a răspuns:

S-ar putea sa ai virusi... reinstaleaza windowsul happy

| vlad_2404 a răspuns:

S-ar putea sa ai o gramada de virusi(troieni) asa ca foloseste antivirusul sau daca nu merge nici asa reinstaleaza windowsul.

| BogdanTKDw explică:

Pai am reinstalat windows-ul si a mers bine iar dupa 2 zile am avut iar aceas probleme adica acumlaughing posibil sa fi intrat pe o pagina de net cu virusi sau ceva de genul asta, oricum multumesc de raspunsuri!