| Nextone a întrebat:

De ce nu imi merge laptopul cand pun bateria? Cand introduc bateria in laptop, acesta porneste cateva secunde dupa care se opreste, cablu de alimentare este introdus si el.Cum trebuie folosita corect?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Acea baterie e stricata! Adica stricata nu descarcata sau altceva... face scurt circuit sau ceva de genul, nu ar fi indicat sa-l mai bagi in laptop! Ai putea sa-l duci la un service sau iti cumperi alta baterie!

| lpavel a răspuns:

Sau mai poti incerca sa-l bagi in laptop dar laptopul sa fie inchis si-l lasi conectat la priza sa vezi daca se incarca, incerci sa-l deschizi dupa vreo 3 ore daca face la fel atunci fa ce am zis mai sus!

| Nextone explică (pentru lpavel):

Bine, multumesc mult!

| lpavel a răspuns (pentru Nextone):

Cu multa placere! happy