| xRobertx a întrebat:

De ce nu imi merge mereu touch id la iphone 5s... adica mai apas si da reincercati si tot asa cateodata deloc nu merge dc?sad.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca are multa vechime incepe sa faca urat, fiind asamblat de China te poti astepta la orice, marca e buna cand o vezi in reclame dar la ora adevarului te lamuresti de ce e in stare si in functie de cum ai ingrijit mobilul asa va functiona.

| Cristi_Hordila_1991 a răspuns:

Curata mai bine suprafata senzorului, spalate pe maini si mai incearca o data