| Karyna_Kary_2002 a întrebat:

De ce nu imi merge messenger-ul si whatsapp-ul cu datele mobile?

6 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Poate pentru ca nu ai date mobile. Ori s-au terminat resursele ori le poti folosi doar cu o anumita optiune care trebuie sa fie activa.

| Karyna_Kary_2002 explică (pentru Lioana):

Datele imi merg foarte bine ele sunt singurele aplicați care nu îmi merg

| Lioana a răspuns:

Ce telefon ai? Prin Wi-Fi merg aceste aplicatii? De cand au inceput sa nu mai mearga? De la inceputul anului?

| Karyna_Kary_2002 explică (pentru Lioana):

Am un Asus si prin wi-fi merg perfect nu imi merg de cand am cumparat telefonul

| Lioana a răspuns (pentru Karyna_Kary_2002):

Daca e in garantie, returneaza-l! Nu e normal sa nu mearga. Nu ai cumva setate limitari pentru conectarea prin date mobile?

| AdelinaC a răspuns:

Pot fi erori date de aplicatii, ambele au la baza Facebook-ul si de aceea s-a intamplat concomitent