| Devylgreen a întrebat:

De ce nu imi merge sa vizionez un videoclip pe Youtube? Se incarca intruna adica sta in loading si tot nu merge... uneori cand apas pe un videoclip se blocheaza si ma da afara. Am incercat si cu Adobe Flash Player dupa ce se instaleaza il deschid si imi intra in browser imi da eroare aceasta "Browserul nu poate incarca aceasta pagina", am incercat si alte browser si se blocheaza cand intru pe Youtube. Pe Facebook nu se incarc videoclipurile, imi sta tot in loading.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Probleme cu internetul. Conexiunea ta este extrem de slaba. Trebuie sa suni la firma de la care ai net.

| fuzzer a răspuns:

Incearca sa-ti reinstalezi broserul, reseteaza-l. Posibil sa ai activat un antivirus, un filtru ce blocheaza accesul la acest site.

| Devylgreen explică (pentru fuzzer):

E browserul de la rom MIUI 7