| Serban_Vlad_1995 a întrebat:

De ce nu ma lasa sa instalez DirectX pe pc? Imi da o eroare la final.Am incercat si cu antivirusul dezactivat, dar la fel acea eroare.Multumesc

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Erori pot fi extrem de multe, ar trebui sa ne scrii si textul afisat!

DirectX vine in pachet cu windows-ul, dar se activeaza doar daca driverele de audio si video sunt instalate si functionale corect.

| peperonies a răspuns (pentru Bula):

Daca direct x vine instalat cu windowsul de ce mai exista installer pe site-u Microsoft?

| Bula a răspuns (pentru peperonies):

Este pentru cei care vor sa instaleze ultima versiune sau la care s-a defectat directx-ul instalat.
De fapt, aproape toate blocurile de programe se pot descarca si reinstala, la nevoie.

| peperonies a răspuns:

Tu iti dai seama ca era mult, mult, mult mai util sa ne zici CE eroare in loc de acea si o eroare.

Răspuns utilizator avertizat