| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu ma lasa sa pun Windows 7 inapoi? Adica nu imi mai booteaza ca l-am pus sa se booteze automat, in BIOS nu pot intra. Aveam windows 7 home premium si am dat upgrade la 10. Help trebuie sa pun inapoi XP ca sa pot pune 7?

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Nu trebuia sa faci upgrade la windows 10 ca era o capcana, mai bine ramaneai la Windows 7 Home Premium ca era cel mai bun sistem de operare! Nu se mai poate sa pune inapoi la Windows 7 Home Premium, daca tot ai instalat Windows 10 ca uita ca s-a blocat! Trebuia sa te gandesti inainte de a upgrada in windows 10, sa vorbesti cu cineva priceput in IT sau cu un specialist ca sa va dea sfaturi bune! Imi pare rau! Daca ai o copie de rezerva cu windows 7 inscriptionat prin DVD, poti sa reinstalezi din nou in PC!

| anonim_4396 explică (pentru untu):

Un raspuns serios, funda merge la tine!

| untu a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc! Ma bucur mult ca te-am putut ajuta cu un sfat folositor si bun!

| anonim_4396 explică (pentru untu):

Nu ai pentru ce!

9 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Din nestiinta!

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

Eu las o intrebare si tu raspunzi in modu asta. Cati oameni neseriosi pe TPU.

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Am gresit ceva? Pune taicule mana si citeste sau nu-ti mai baga nasul daca nu te pricepi! Pentru cei ca tine exista service!

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

Mai bine nu ti-ai baga nasul tu daca nu sti si incepi sa scrii aiurea doar pentru niste amarate de puncte de pe site.

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca asta e impresia ta...

| Bondocalex a răspuns:

Cand pornesti pcul trebuie sa apesi o anume tasta dintre f-uri, in functie de placa ta de baza parca. Trebuie sa scrie cand il pornesti pe ce buton sa apesi. Sa te asiguri ca ai facut cd-ul/stick-ul correct inainte, daca nu sti cauta pe youtube, sunt tutoriale in romana.